Aktuálne


Tanečná súťaž STREAM ART

V piatok, 10.6.2016 prebehol 2. ročník tanečnej súťaže pod názvom StreamArt, organizátorom ktorej bola SZUŠ Jastrabie nad Topľou. Žiaci prezentovali svoje tanečné kreácie v priestoroch telocvične ZŠ Soľ. Zúčastnili sa žiaci z elokovaných pracovísk SZUŠ Jastrabie nad Topľou,
Čítajte ďalej


Vyhodnotenie výtvarnej súťaže „Pátranie po Karamelke“

V utorok, 7.6.2016 prebehlo vyhodnotenie detských prác vytvorené na tému „Pátranie po Karamelke“. Práce vyhodnocovala odborná porota, ktorú tvorili: Mgr. Adriana Václavková a Mgr.art. Vladimíra Vajsová. Výhercovia budú ocenení diplomom a peknými výtvarnými cenami.

V kategórii plošných prác prípravného ročníka ZUŠ sa umiestnili na 1. mieste Filip Antalovský, MŠ Bystré 311, „Striga“,  na 2. mieste Oliver Kohút, MŠ Sečovská Polianka a Lukáš Fedák, MŠ Sečovská Polianka, na 3. mieste Sára Bambuchová, MŠ Jastrabie nad Topľou.
Čítajte ďalej


Prijímacie skúšky na školský rok 2016/2017

Riaditeľka Súkromnej základnej umeleckej školy Jastrabie nad Topľou, Jastrabie nad Topľou 112, 094 35 PhDr. Valéria Juríčková, PhD. v súlade s § 5 ods. 2 a 3 vyhlášky č. 324 / 2008 Z. z. o základnej umeleckej škole v znení vyhlášky č.245 / 2011 Z. z.

VYHLASUJE PRIJÍMACIE SKÚŠKY

do výtvarného, tanečného a literárno-dramatického odboru základnej umeleckej školy na školský rok 2016 / 2017.

Talentové skúšky budú prebiehať v čase od 1. apríla 2016 do 15. júna 2016 vo všetkých elokovaných pracoviskách SZUŠ Jastrabie nad Topľou. Odbornosť prijímacích skúšok zabezpečuje a garantuje prijímacia komisia, zložená z pedagógov jednotlivých umeleckých odborov SZUŠ Jastrabie nad Topľou.


Čítajte ďalej


Veľkonočné tvorivé dielne v Bystrom

Utorok, 15.3, patril detičkám v MŠ Bystré 172 a MŠ Bystré 311. Vyrábali sme s našimi najmenšími žiakmi a ich rodičmi a strarými rodičmi dekorácie na blížiacu sa veľkú noc. Detičky odchádzali šťastné
Čítajte ďalej


Veľkonočné tvorivé dielne v Čemernom

V pondelok, 14.3, sa tvorilo v Čemernom. Mgr. Anna Frenáková a Bc. Zuzana Dančevská skúšali s deťmi a ich rodičmi a starými rodičmi vytvoriť veľkonočné pozdravy za pomoci výtvarnej techniky- enkaustiky.
Čítajte ďalej


Tanečná súťaž Pohyb bez bariér – Dance stars 2016

V sobotu 27.02.2016, v Košiciach, sa tanečný odbor našej ZUŠ prezentoval na celoštátnej tanečnej súťaži Dance stars – Pohyb bez bariér.  Celkovo išlo o 4 tanečné formácie pod vedením Mgr. Ivanny Feťko, tj, „Labute“ – ZŠ Zámutov
Čítajte ďalej


Pátranie po KARAMELKE

Súťaž určená žiakom výtvarného odboru študujúceho v SZUŠ Jastrabie nad Topľou.

Cieľom súťaže je ľubovoľnou technikou stvárniť časť príbehu Pátranie po Karamelke, prípadne myšlienku, ktorá je v príbehu zhmotnená.

Technika: ľubovoľná
Čítajte ďalej


Vianočné tvorivé dielne MŠ Bystré 311

Kreatívny Piatok, 11.12.2015, si užili detičky z MŠ Bystré 311. S pomocou rodičov a starých rodičov vyrobili krásne veci, z ktorých mali veľkú radosť.
Čítajte ďalej


Vianočné tvorivé dielne ZŠ Bystré

V pondelok, 7.12.2015, sme sa pripravovali na vianoce s deťmi na ZŠ Bystré. Deti si vyrábali ozdoby na stromček z cestoviny, z papiera a dekoračné vianočné stromčeky.
Čítajte ďalej


Vianočné tvorivé dielne v Čičave

Piatok, 4.12.2015, patril deťom zo ZŠ v Čičave. Zdobili sme perníky, tvorili vianočné pozdravy a ozdoby na stromček.
Čítajte ďalej